Vysavače

Pro zachování vyváženého prostředí v jezírku je nezbytná jeho pravidelná údržba, odstraňování kalů a čištění. Jedna z nejdůležitějších potřeb a příslušenství pro zahradní jezírka a bazény jsou jezírkové vysavače, určené k vysávání řas, kalů a dalších nečistot hromadících se na dně jezírka / bazénu nebo vzniklých při mechanickém čištění fólie.

Jezírkové vysavače hobby (jednokomorové) jsou vhodné pouze na malé objemy vody a menší množství nečistot, jejich pořizovací cena je nižší (Pondomatic, Pondovac Classic).

Vyšší model Oase Pondovac 4 pracuje nepřetržitě, je dvoukomorový a zvládá i velká zahradní jezírka, kde je větší znečištění. Tento typ jezírkového vysavače patří mezi nejprodávanější vysavače pro svou kompaktnost, široké příslušenství a velký záběr za příznivou pořizovací cenu. Pro jezírka, kde není možné vypouštět vodu do okolí vysavače, je vhodný o něco silnější vysavač Pondovac 5. Z těla vysavače je nasátá voda přečerpávána silným kalovým čerpadlem.

Pro velká jezírka, přírodní koupaliště, bazény a jezírkové „fajnšmejkry“ je v nabídce Profi vysavač, který má, na rozdíl od všech ostatních vysavačů,  zpětný chod, celokovové tělo a výstupová hadice nemusí být ve spádu jako u všech ostatních vysavačů. Jezírkový vysavač Aqualogistik doporučujeme pro realizační skupiny, které dělají svým zákazníkům pravidelný servis a údržbu. Ještě silnější a vhodný ke stejnému způsobu použití je vysavač Pondovac Premium, který co do výkonu nemá konkurenci.

Vysávání zahradního jezírka bez elektřiny je možné a to pomocí vysavače na zahradní hadici. Na vodovodní řad se nasadí tento jednoduchý vysavač (pomocí ½ nebo ¾ hadice), ke kterému je potřeba pořídit univerzální teleskopickou tyč, která má široké využití a doma se Vám rozhodně neztratí.

Zobrazuji všech 6 výsledků

Zobrazuji všech 6 výsledků